Faaliyet Alanlarımız

Ankaralı Hukuk Bürosu 1985 yılında Ankaralı ismi altında, bir avukat ortaklığı olarak kurulmuş 1992 yılından itibaren Av. Egemen Gürsel Ankaralı yönetiminde devam eden bir hukuk bürosudur. İlkeli genç ve dinamik ekibimiz ile hukuk ve sosyal alandaki güncel gelişmeleri titizlikle takip ederek , araştırarak bilgilerini sürekli güncelleyerek, müvekkil çıkarlarını en iyi şekilde gözeterek adil çözüme ulaşmak ve müvekkil memnuniyeti sağlamak için büyük bir özveriyle çalışmaktayız.

Lojistik ve Taşıma Hukuku

Ankaralı Hukuk bürosu olarak Lojistik ve taşıma hukuku kapsamında meydana gelen ihtilaflara yönelik çalışmalarımız ve ürettiğimiz çözüm yolları ile bu alanda kendimizi kanıtlamış bir isim olarak sektördeki yerimizi almış bulunuyoruz.

Sigorta Hukuku

Sigorta poliçelerin hazırlanması, incelenmesi, yorumlanması, hasar süreçleri, Sigorta rücu davalarının açılması ve takibi konusunda uzman olan ekibimiz, bu mal ve sorumluluk sigortalarının gerektirdiği tüm hizmetleri müvekkillerimize sunmaktayız.

Aile Hukuku

Bizler aile kavramının bilinci ve hassasiyeti ile hareket ederek müvekkillerimizin sorunlarına çözüm üretirken öncelikle özel değerlerine ve mahremiyetlerine saygı duyarak çözüm odaklı Avukatlık hizmeti veriyoruz.

Gayrimenkul Hukuku

Gayrimenkul çok geniş alana sahip bir hukuk dalıdır. Taşınmaz olarak nitelendirilebilecek birçok birim mevcuttur. Son yıllarda gayrimenkul sektöründe çok hızlı gelişmeler meydana gelmiştir

Miras Hukuku

Miras ile ilgili uyuşmazlıkların çözümlenmesi çok uzun bir sürece yayılabilmektedir. Bu da mirasçılara intikal edecek olan haklarına çok geç elde etmelerine neden olabilmektedir.

Yabancılar Hukuku

Ankaralı Hukuk Bürosu olarak; Türkiye’ye yerleşmek , çalışmak veya yatırım yapmak maksadıyla gelen yabancıların yabancılık unsuru nedeniyle ihtiyaç duydukları bir dizi hukuki ve bürokratik işlerinin çözümlenmesinde ve sıkça karşılaştıkları sorunların çözümünde etkili ve hızlı sonuçlar aldığımıza inanıyoruz.

İş Hukuku

İş Hukuku, işçi ve işveren arasındaki iş ilişkisini düzenleyen bir hukuk dalıdır. Bir iş ilişkisinin iş hukuku kapsamında değerlendirilebilmesi için işi yapan kişinin işverene ücret karşılığında hizmet veriyor olması gerekmektedir.

Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı

Kişisel verilerin korunması Türkiye’de son birkaç yıldır gelişmeye başlayan bir alan olması itibariyle doğru ve güncel kaynakları günü gününe takip eden yetkin araştırmacı genç arkadaşlarımız bu alanda önemli çalışmalara yapmaktadır.

Uluslararası Ticaret Hukuku ve Uluslararası Alacak Takibi

Uluslararası ticaret ve yurt dışında alacak takibi konularında , uluslararası ticari uyuşmazlıklarının çözümü konularında, birlikte çalıştığımız yurt dışında bulunan avukatlık büroları ile bağlantılı olarak, çok yönlü ve özgün bir hukuk danışmanlığı hizmeti sunmaktayız. Uluslararası ticari uyuşmazlıkların çözümünde alternatif çözüm yolları; Tahkim, Müzakere arabuluculuk hizmetleri yapmaktayız.

Bizimle İletişime Geçin

Gönder

ADRESİMİZ

Halaskargazi Mh. Vali Konağı Cd. No:17/3 Erciyas Apt. Nişantaşı, Şişli, İstanbul.

NUMARAMIZ

+90 212 225 22 75

+90 212 225 47 83

EMAIL ADDRESİMİZ

Email: egemen@ankarali.av.tr