Hakkımızda

Ankaralı Hukuk Bürosu 1985 yılında Ankaralı ismi altında bir avukat ortaklığı olarak kurulmuş olup 1992 yılından itibaren Av. Egemen Gürsel Ankaralı yönetiminde devam eden bir hukuk bürosudur. İlkeli genç ve dinamik ekibimiz ile hukuk ve sosyal alandaki güncel gelişmeleri titizlikle takip ederek, araştırarak bilgilerini sürekli güncelleyerek, müvekkil çıkarlarını en iyi şekilde gözeterek adil çözüme ulaşmak ve müvekkil memnuniyeti sağlamak için büyük bir özveriyle çalışmaktayız.

Çalıştığımız alanlara ilişkin sektörel bilgileri, riskleri ve hukuki gelişmeleri, güncel olarak derinlemesine takip ederek çalışmalarımızda başarılı sonuçlar elde etmeyi amaçlamaktayız. Müvekkil şirketleri de sektörel bazdaki hukuki gelişmeler hakkında bilgilendirme odaklı eğitim ve seminerler düzenleyerek, hukuki problemlerin oluşumunu en aza indirmek, büyümesini engellemek veya büyümeden çözümlenmesini hedef almaktayız.

Faaliyet alanlarımız içinde olan her hukuk alanında, iddiamız ve başarılı örneklerimiz bulunmaktadır. Davaların ve işlerimizin takibinde, bilgi ve tecrübemizin yanında, eğitici ve uyarıcı bir çalışma içindeyiz. Başarımızda deneyim, sabır ve bilginin büyük payı vardır. Mesleğimizde ve yaptığımız işlerde, doğruluk, karşılıklı güven, saygınlık, sabır ve kararlılığın bilinci ile yolumuza devam etmekteyiz.

Bizimle İletişime Geçin

Gönder

ADRESİMİZ

Halaskargazi Mh. Vali Konağı Cd. No:17/3 Erciyas Apt. Nişantaşı, Şişli, İstanbul.

NUMARAMIZ

+90 212 225 22 75

+90 212 225 47 83

EMAIL ADDRESİMİZ

Email: egemen@ankarali.av.tr